Limra Taşı

Limra Taşı

Rose Granit

Rose Porino

Granit Taşı

Granit Taşı

Şev Taşı

Şev Taşı

Andezit Taşı

Adezit Taşı

Granit Taşı

Granit Taşı

Kayrak Taşı

  Kayrak Taşı projelerinizde gününde ve zamanında kayrak taşı temini ve uygulama hizmeti veren şirketimiz sarı, siyah ve gri kayrak taşı satışının yanı sıra antalya kayrak taşı , bodrum kayrak taşı ve muğla kayrak taşı satış hizmetleri de vermektedir.

Kayrak Taşı Kullanımı

Kayrak Taşı Kullanımı Kayrak Taşı, park, bahçe, duvar kaplama, yer döşeme, bina su basmanları, cephe kaplama, merdiven basamağı, iç mekan ve yaya yollarında kullanılan doğal taşlardan bir tanesidir. Kayrak Taşları ülkemiz genelinde sarı, siyah, gri, kırmızı, bordo ve yeşil renkleri ile kullanılmaktadır. Ayrıca şirketimizin yurt dışından ithal ettiği kayrak taşı çeşit ve renkleri krom, simli siyah ve yeşil renkli seçenkeleri ile iç mekan da banyo, mutfak, antre ve tv ünite arkası gibi vb bir çok alanda kullanılmaktadır..

Kayrak Taşı Ölçüleri

Başlıca Kayrak Taşı ölçüleri
1 cm iç mekan kaplama banyo , antre ve salon gibi vb
1-3 cm duvar kaplama
3-5 cm yer döşeme taşı
4-6 cm kayrak taşı yürüyüş yollarında
8 cm ve üzeri araç yollarında kullanılmaktadır.
2*30*30 - 2*30*60 duvar kaplama
3*30*30 - 3*30*60
3*40*80 adım taşı
yukarda belirtmiş olduğumuz Kayrak Taşı standart ölçüler de olup özel siparişler doğrultusunda ölçülerimizde farklılık göstermektedir.

Göster 
 
 
Kayrak Taşı Gallery

Kayrak Taşı

Kayrak Taşı Yer döşeme, duvar kaplama ve park bahçe gibi bir çok alanda kullanılan vazgeçilmez doğal taşlardan bir tanesidir.

Sarı Siyah Kayrak

Sarı siyah kayrak taşları daha çok bodrum ve muğla yöresine özgü taşlardan bir tanesidir. Sarı siyah kayraklar ebatlı ve doğal olarak kullanılır.

Ebatlı Kayrak Taşı

Ebatlı Kayrak Taşları 2*30*30 - 3*30*60 - 3*40*80 gibi vb ebatlarda dış mekan havuz kenarı ve bahçe içi yollarda döşeme kaplama ve adım taşı olarak kullanılır.

Doğal Kayrak Taşı

Doğal Kayrak Taşı daha çok Belediye projelerinde park bahçe içerisindeki yollarda ve yaya yollarında tüketilmektedir. Standar ebatları 3-4-5-6*30-40-50..100 cm