Limra Taşı

Rose Porino

Granit küp taş

Şev Taşı

Adezit Taşı

Granit Taşı

Kurumsal

Taşyap Madencilik

Şirketimiz dogal tas sektöründe faaliyetlerine 80 li yıllarda başlayıp baba\'dan ogul\'a devam etmiştir 90. yillarda granit parke taşı ve (adi kaldırım diye bildigimiz ‘dağdan ovadan toplanan taşlarla yapılan uygulamalar) zaman geçtikçe daha cok kullanılmaya başlandı. O zamanlar granit taşların kullanılmaması günümüzdeki teknoloji\'nin olmamasın\'dan kaynaklanmaktadır. Tasyap Madencilik her zaman genc ve dinamik kadrosuyla dogal taş sektöründe yerini korumuştur. Dogal taş sektöründende Trabzon İstanbul olmak üzere bunun yanı sıra Kocaeli,Ankara,İzmir,Gresun,Aksaray,Bodrum ve bir çok ilimizde faaliyet göstermeye başlamıştır. 90. yıllarda küp taş yerine parke taşları 15x15x15 daha çok kullanım alanına sahipti. Teknolojinin gelişmesi ile parke taşları kırılıp küçültülerek küp taş dediğimiz 15x17 8x10,6x8,4x6 gibi ebatlara ayrılıp ve projelerimizde yerini almıştır. 

Son derece estetik ve güzel görünümleriyle kıymetli müşterilerimizin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Taşyap Madencilik günümüze kadar sayısız dev projelere imza atıp yapmış olduğu bütün projeleri fen ve sanata uygun olarak teslim etmiştir. Taşyap Madencilik olmazsa olmaz prensiplerinden bir kaç tanesi kaliteyi ucuza sunmak müşterileri\'ne en iyi hizmeti sağlamaktır. Tasyap Madencilik faliyet göstermiş olduğu doğal taş sektörlerinden birkaç tanesi granit , granit taşı , bazalt taşı , andezit taşı , andezit , diyabaz taşı, çakıl taşları, kayalar ve mermer gibi dogal taşlar dır.

Taşyap Madencilik ürün satışının yanı sıra siz değerli müşterilerimizin işlerini isterseniz anahtar teslimi olarak ta yapmaktadır. Taşyap Madencilik Bitirmiş olduğı dev projeleriyle her zaman referanslar zincirini büyütmüştürr. Günümüzde granit taşlarının bu kadar çok kullanım alanı ve ilgi görmesinde Taşyap Madencilik 'in çok büyük payı vardır. Yurdumuzun bir çok ilinde faaliyet gösteren firmamız genel olarak İstanbul , İzmir , Ankara , Trabzon , Antalya bölgesinde siz müşterilerimizin de desteğini alarak yoluna devam etmektedir. İstanbul da bir çok Granit Taşı projesine imzaatan Taşyap Madencilik ETiLER , SARIYER , BEŞiKTAޞ , GÖKTÜRK, BAHÇEŞEHİR, KOCAELİ, GEBZE gibi bir çok bölgede banka , alış veriş merkezi , otel , villa yalı , park bahce ve site gibi vb mekanlarda iç , dış kaplama , mantolama ve  yere uygulama işlerinde malzeme temini ve anahtar teslimi  projelerin'de alnınınn akıyla tertemiz bir şekilde fen ve sanata uygun olarak teslim etmiştir. Ayrıca yapmış olduğu bütün faaliyetlerin'de  arkasında olmuştur.

Sonuç;

Uygralığın başlangıcından itibaren doğal taş insan hayatinin vazgeçilmez bir parçası olmustur. Bu bilinçle yola çikan sirketimiz granit madeninden ocak teslimi olarak nakliyeli ya da nakliyesiz granit küp tas ve granit bordür satisi yapmaktadir. Bunun disinda uygulama isleri konusunda da nitelikli granit küp tas ustalarina sahip olan sirketimiz kaliteli imalat ve uygulama konusunda proje odakli çalismakta ve en mükemmel neticeye ulasma konusunda her daim basarili olmustur. Siz de granit küp tasi mekanlariniza tasimak isterseniz bize ulasin .

VIZYON

En değerli ve benzeri olmayan kaynagimiz olan insan gücü ve kabiliyetini en üst seviyede kullanarak, insan emegine duydugumuz saygiyi, kazanimlarimizla birlestirip tüm paydaslarimizi memnun edecek, toplam kalite yönetim bilinci ile hareket ederek yapmis oldugumuz tüm çalismalarda maksimum derecede basari elde etmek ve tüm ekibimizi yeni hedefler açisindan motive etmek.

MİSYON

Müşteri ve takim memnuniyetini üst düzeyde tutacak donanim sistemleri ile kurulusumuzdan bu yana iş dünyasında ilişki halinde olduğumuz kişi/kurumların memnuniyet oranlarini % 100 ün üzerine çıkarmaktır

Granit Taşı

Granit Küp Taşı

Bazalt Taşı

Bazalt Küp Taşı

Andezit Taşı

Andezit Bordür

Granit Plak

Granit Plak Taşı